JURGIO DOBKEVIČIAUS PROGIMNAZIJA

Integruota gamtos mokslų kurso 5-8 klasėms programa

Progimnazija dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001). Projektas finansuojamas Europos Sąjungos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką. Projekto įgyvendinimo metu vykdomos šios veiklos:

  • gamtos ir technologinių mokslų mokymo priemonių ir įrangos įsigijimas;
  • gamtos ir technologinių mokslų mokymui įsigytų mokymo priemonių ir įrangos panaudojimo ugdymo procese metodikų parengimas.

Daugiau informacijos apie projekto įgyvendinimą rasite interneto svetainėje : Nacionalinė švietimo agentūra

Šiuo atveju norisi pristatyti ilgalaikį iššūkį – mokykloje vykdomą Integruoto gamtos mokslų kurso 5-8 klasėms (IGMK) programą. Taip pat pasvarstyti, kokia tai galimybė mums visiems – mokiniams, jų mokytojams, tėvams ir visiems, vienaip ar kitaip susijusiems su švietimu.

REKVIZITAI

El. paštas: progimnazija@dobkevicius.lt
Tel. nr.: +370 (37) 39-14-21
Mokyklos adresas: 46257, Kaunas,
V.Čepinskio g.7

© Jurgio Dobkevičiaus progimnazija. Visos teisės saugomos. Be raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją