Mokinių pasiekimai

TARPTAUTINIAI

APDOVANOJIMAS KONKURSAS MOKINIAI
Auksinė Kengūra  “Kalbų kengūra 2016” (Rusų K.) Vytautas Čepas 7a, Miglė Laurinavičiūtė 8a

Sidabrinė Kengūra

 

“Kalbų kengūra 2016” (Anglų K.)

Benas Bernotavičius 6a

Lukas Bakys 6a

Auksinė Kengūra

Sidabrinė Kengūra

Padėkos

Tarptautinis kalbų kengūros Konkursas

Urtė Lembutytė 4a

Justas Krupavičius 5

ŠALIES/RESPUBLIKINIAI

APDOVANOJIMAS KONKURSAS MOKINIAI

Auksinė kengūra

 

Kalbų kengūra (anglų k.)

Adomas Tilinskas 3a

 

Auksinė kengūra Kalbų kengūra (prancūzų kalba)

Matas kudarauskas 7a

Tomas macelis 6a

Benas bernotavičius 6a

Sidabrinė kengūra

 

Kalbų kengūra (anglų k.)

Elzė marcinkėnė 3a

Smiltė samuolytė 3a

Vilius vaičiulavičius 3a

 

I vieta Respublikinis septintokų konkursas “je parle français et toi? “ Matas kudarauskas 7a
I vieta Olympis anglų k. Pavasario sesija Viltė Andreikėnaitė 3a
I laipsnio diplomas Respublikinis edukacinis matematikos konkursas “ olympis” 2016- pavasario sesija Viltė Andreikėnaitė 3a
I laipsnio diplomas Respublikinis edukacinis informacinių technologijų konkursas “ olympis” 2016- pavasario sesija Viltė Andreikėnaitė 3a
I laipsnio diplomas Respublikinis edukacinis lietuvių kalbos ir literatūros konkursas “ olympis” 2016- pavasario sesija Viltė Andreikėnaitė 3a
II Vieta Nacionalinis č. Kudabos geografijos konkursas

Matas Kudarauskas 7a

Benas Bernotavičius 6a

III Vieta Respublikinis prancūzų dainos konkursas – festivalis “l’amour change le monde” Ugnė Glebauskaitė 5a

KAUNO MIESTO

APDOVANOJIMAS KONKURSAS MOKINIAI
I vieta Protų mūšis “frankfonijos mėnesiui” 7a emile klasės komanda
I vieta Geografijos olimpiada “mano gaublys” 7a matas kudarauskas
II vieta Geografijos Konkursas V. Vilkauskaitės Taurei Laimėti

Lukas Bakys 6a

Benas Bertotavičius 6a

Miglė Pranckevičiūtė 6a

II vieta “keliauk ir dainuok” Pradinių klasių ansamblis
II vieta ,,jaunieji gamtos mylėtojai” Matas stasytis 4b
II vieta Kalėdinių dainų ir giesmių festivalis – konkursas užsienio kalbomis 5b emile klasės komanda
III vieta Kauno miesto 6 – tų klasių mokinių konkurse „matematika – rimtai ir linksmai“

Miglė Pranckevičiūtė 6a

Titas Čiurovas 6a

Dainius Babujevas 6a

III vieta Kauno m. Trečių klasių mokinių pasaulio pažinimo viktorinoje “ giliukas”

Andreikėnaitė v. 3a

Grinkevičiutė a. 3a

Marcinkėnė e. 3a

Samuolaitytė s. 3a

Vaičiulevičius v. 3a

 

Paskutinis atnaujinimas: 2016-09-22