Tarptautinė moksleivių programa “YAOTSU – KAUNAS 2019″

68333968_2412320402321016_5735247813793546240_n

Baigėsi šauni savaitė: Kaune įgyvendinta jau trečioji labai prasminga ir rimta tarptautinė moksleivių programa “YAOTSU – KAUNAS 2019″, kurios metu 16 Japonijos ir 16 Kauno mokyklų mokinių dalyvavo tarpkultūrinio pažinimo ir humanistinio ugdymo tikslais grįstoje programoje. Pasaulio taika, tolerancija, žmogiškumo vertybės ir planetos išteklių puoselėjimas – svarbiausi akcentai, kurie atskleisti įvairių veiklų dėka. Atsisveikinome laimingi ir ramūs, kad tikslus pasiekėme: mūsų mokiniai aiškiai suvokia, kaip puoselėti ir kurti draugišką pasaulį. Nuoširdus AČIŪ, visiems programos dalyviams, nuostabiems mokytojams ir svetingoms šeimoms! Dėkojame Kauno savivaldybei, Aleksoto bendruomenės centrui, “Sugihara week” grupei, rėmėjams: salonui “Jaukūs namai”, restoranams “Miesto sodas” ir “Lithuania Entery pub”, Sugihara namų muziejui, M.K.Čiurlionio muziejui, Kauno miesto muziejui, Rotušės skyriui, fondui “Rugutė” ir visiems prisidėjusiems, kad ši programa būtų įsimintina.
Foto: atsisveikinimo akimirka – simboliniai draugystės aitvarai pakilo Nemuno saloje šalia Japonijos ir Kauno draugystės sakurų parko.
Oficialus programos puslapis, kuriame daugybė programos akimirkų čia: https://www.facebook.com/yaotsu.kaunas802/

Paskutinis atnaujinimas: 2019-08-12