Svečiai iš Vokietijos ambasados Lietuvoje

43092093_2025855621037658_4398524064222674944_n

Jurgio Dobkevičiaus progimnazijoje nuo 2017 metų rugsėjo mėnesio pradėtas vokiečių kalbos mokymas. Šias metais mokykloje vokiečių kalbos populiarumas stipriai išaugo, ją pasirinko net 32 penktokai. Mokiniai kalbą mokosi ne tik pagal ugdymosi programą, bet ir turi galimybę mokytis integruotai muzikos vokiečių kalba pagal CLIL programą.

Šiandien progimnazijoje lankėsi vokiečių kalbos koordinatorius Lietuvoje Michael Brehm ir vokiečių kalbos mokytojas iš Vokietijos Thomas Lewandowski.   Progimnazijos direktorė supažindino svečius su mūsų mokyklos vizija mokant užsienio kalbas, o vokiečių kalbos koordinatorius papasakojo apie jo vadovaujamos institucijos veiklas. Mokiniai gali ketvirtais mokymosi metais laikyti vokiečių kalbos egzaminą kalbų sertifikatui A2 gauti, kuris jau keletą metų tapo labai populiarus ir  laikomas Kauno Jėzuitų gimnazijoje.   Koordinatoriaus M. Brehm nuomone,  šis dokumentas yra startas tolesniam kalbos gilinimui Kaune esančiose Kalbų diplomo mokyklose (DSD Sprachdiplomschulen), kaip Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje, KTU gimnazijoje ir  Jėzuitų gimnazijoje. Pastarosiose mokiniai gali įgyti I ir II lygio kalbų diplomus, kurie suteikia teisę studijuoti vokiškai kalbančiose šalyse, Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje.

Po susitikimo su progimnazijos direktore Lina Viršiliene svečiai lankėsi integruotoje muzikos – vokiečių kalbos pamokoje, kur bendravo su 5b klasės mokiniais. Mokiniai pasidžiaugė galimybe mokytis vokiečių kalbos, atsakė į svečių iš Vokietijos klausimus.

Anot vokiečių kalbos mokytojos Editos Kondrašovienės ir muzikos – vokiečių kalbos mokytojos Editos Snarskaitės, startas sėkmingas. Telieka palinkėti mokiniams ir sau sėkmingo finišo.

Paskutinis atnaujinimas: 2018-10-04