Svečiai iš tolimosios Japonijos susipažino su lėktuvėlių gamyba

P1080866-1

Rugpjūčio 7 d.  svečiai iš tolimosios Japonijos  ir mūsų moksleiviai turėjo galimybę patys dekoruoti ir suklijuoti kambarinio lėktuvėlio  modeliuką. Lydimi draugų palaikymo, patarimų, be abejo ir  gerų emocijų pagamintus modeliukus moksleiviai ir mokytojai skraidino mūsų mokyklos salėje. Nors svečiams tai nauja patirtis, bet su gauta užduotimi susitvarkė puikiai. Tiek mūsiškiai, tiek svečiai džiugino teisėjus ir draugus grakščiais, lengvais  ir tolimais skrydžiais. Modeliukų skraidinimo varžybos vainikavo rėmėjų įsteigtos dovanėlės- “Lituanikos” modeliukai – šešiems moksleiviams,  kurių lėktuvėliai per tris bandymus nusklendė toliausiai.  Iš šešių modeliukų keturios “Lituanikos” kartu su svečiais keliaus į tolimąją Japoniją. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame  visiems  padėjusiems.

Paskutinis atnaujinimas: 2019-09-13