RM pokyčio žingsniais per 2 metus nuėjome iki Vilniaus rotušės!

2020-02-28

RM pokyčio žingsniais per 2 metus nuėjome iki Vilniaus rotušės! Didžiuojamės mūsų komanda, kiekvienu mokytoju, kad galime su pasitikėjimu pasakoti apie savo mokyklą, kaip asmenybių auginimo lauką, kur kiekvieno svajonės išskleidžia sparnus.

Kuriame mokyklą kiekvienam vaikui ir nesvarbu ar ji “Pepė Ilgakojinė” ar jis “Mažasis Princas” – kiekvienas turi savo svajonę ir “super galią” tai svajonei pasiekt.

Esame švietimo iniciatyvų mokykla ir sėkmingų mokytojų būrys, mokame pasaulį pamatyt kiekvieno vaiko širdimi…

Apie tai direktorės Linos Viršilienės pasisakymas Lietuvos mokyklų kolegoms RM konferencijoje Vilniaus rotušėje. Ir žinoma smagu stabtelt ir atšvęst šią atkarpą, o toliau – ir vėl DIRBAM!

#renkuosimokyti #mokyklosnestandartas #KaunoJurgioDobkevičiausProgimnazija