Pyragų diena 2023

2023-11-07

Gražios ir prasmingos tradicijos tęsiasi. Šiandien mūsų mokykloje šurmuliavo pyragų mugė – kvapni, dosni, vienijanti gerumo šventė. Nuo ankstyvo ryto mokykla kvepėjo kepiniais, o akys raibo nuo jų gausos ir įvairovės – sau patinkantį skanėstą galėjo išsirinkti kiekvienas.
Tariame NUOŠIRDŲ AČIŪ VISAI BENDRUOMENEI už bendrystę ir susitelkimą kilniam tikslui – kepusiems, prekiavusiems, pirkusiems, skanavusiems, tiesiog aukojusiems.
Mūsų bendruomenės paaukotos lėšos – 2000 eurų – bus perduotos onkologinėmis ligomis sergančius vaikus globojančiam fondui „Rugutė“ baigiamajame šios akcijos renginyje lapkričio 16 dieną.