Priimtų mokinių sąrašas (5 klasė)

2023-06-22

Mokinių, priimtų į 5 klasę, sąrašas

Sutarčių pasirašymas į 5 klases bus vykdomas birželio 26-27 dienomis nuo 9.00 iki 13.00 val. progimnazijos 214 kabinete (II aukštas).

SVARBU! Birželio 26-27 dienomis tėvams (globėjams/rūpintojams) neatvykus pasirašyti mokymosi sutarties ir neinformavus, kad renkasi mūsų ugdymo įstaigą, atsilaisvinusias vietas pasiūlysime nepriimtiems, rezerviniame sąraše esantiems mokiniams.

Į progimnaziją priimti asmenys turi pateikti šiuos dokumentus:

• vaiko gimimo liudijimą ir jo kopiją;
  • pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimą;
  • specialiųjų poreikių asmenys teisės aktų nustatyta tvarka papildomai pateikia specialiuosius poreikius įrodančių dokumentų kopijas;
  • dokumentines nuotraukas (3X4) – 1 popierinę ir 1 skaitmeninę (atsinešti laikmenoje).