Priimtų mokinių į 5 klases sąrašai

Priimtų mokinių į dvikalbio ugdymo 5 klasę sąrašas [atsisiųsti]

Priimtų mokinių į bendrojo ugdymo 5 klasę sąrašas [atsisiųsti]

PATARIMAI JUMS:

KUR GAUTI VAIKO KODĄ? Kodus gavote, kai registravote prašymą į mokyklą (https://imokykla.kaunas.lt) per elektroninius valdžios vartus.

JEI MOKINYS NEPRIIMTAS Į MŪSŲ PROGIMNAZIJĄ – kreipkitės į šias keturias mokyklas, nes jose yra laisvų vietų penktoje klasėje:

• Žaliakalnio progimnazija;
  • Vaižganto progimnazija;
  • Senamiesčio progimnazija;
  • Kudirkos progimnazija.

Sutarčių pasirašymas į 5 klases bus vykdomas birželio 28-29 dienomis (nuo 8.00 iki 13.00 val.) progimnazijos hole (I aukštas).

SVARBU! Birželio 28-29 dienomis tėvams (globėjams) neatvykus pasirašyti mokymosi sutarties, atsilaisvinusias vietas pasiūlysime nepriimtiems mokiniams. Jei negalite atvykti pasirašyti sutarties nurodytu laiku parašykite laišką į priemimas@dobkevicius.lt.

Į progimnaziją priimti asmenys turi pateikti šiuos dokumentus:

• vaiko gimimo liudijimą ir jo kopiją;
  • pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimą;
  • specialiųjų poreikių asmenys teisės aktų nustatyta tvarka papildomai pateikia specialiuosius poreikius įrodančių dokumentų kopijas;
  • dokumentines nuotraukas (3X4) – 1 popierinę ir 1 skaitmeninę (atsinešti laikmenoje, kad galėtumėme įsirašyti);
  • sveikatos pažymą F-027-1/a (iki rugsėjo 1 d.).

SVARBU! Nepamirškite dėvėti kaukės ir turėti rašymo priemonę.

PAPILDOMA INFORMACIJA:

1. Mokyklinė apranga

Mūsų mokyklos uniformas galite įsigyti ir internetu, užsisakydami internetinėje parduotuvėje adresu http://8togo.lt/. Galite varijuoti, kaip patinka, svarbiausia: kelnės ir švarkai – tamsiai mėlyni, pradinukų megztiniai užsagstomi tamsiai mėlyni, visų progimnazijos mergaičių ir merginų sijonai languoti 2 modelių – tiesūs arba klostuoti. Aksesuarai – peteliškės kaklaraiščiai neprivalomi, tačiau labai stilingi ir puošia kiekvieną!

Taip pat parduotuvėje galima įsigyti audinių ir nestandartinių dydžių vaikui pasiūti uniformą pas individualų siuvėją.

1. Mokinio spintelė

Mokinys turi galimybę  įsigyti individualią rakinamą spintelę, kurioje gali laikyti savo daiktus (sportinę aprangą, knygas, žaislus, viršutinius drabužius ir pan.).