Priimtų mokinių į 5-8 klases sąrašai

Priimtų mokinių į 6 klasę sąrašas [atsisiųsti]

Priimtų mokinių į 7 klasę sąrašas [atsisiųsti]

Priimtų mokinių į 8 klasę sąrašas [atsisiųsti]

Sutarčių pasirašymas į 5-8 klases bus vykdomas birželio 25-26 dienomis (nuo 9.00 iki 13.00 val.) progimnazijos 214 kabinete (II aukštas). SVARBU! Birželio 25-26 dienomis tėvams (globėjams) neatvykus pasirašyti mokymosi sutarties, atsilaisvinusias vietas pasiūlysime nepriimtiems mokiniams.

Į progimnaziją priimti asmenys turi pateikti šiuos dokumentus:

• vaiko gimimo liudijimą ir jo kopiją;
  • deklaruotos gyvenamosios vietos pažymą;
  • mokymosi pasiekimų įteisinimo arba atitinkamos ugdymo programos baigimo dokumentą;
  • specialiųjų poreikių asmenys teisės aktų nustatyta tvarka papildomai pateikia specialiuosius poreikius įrodančių dokumentų kopijas;
  • dokumentines nuotraukas (3X4) – 1 popierinę ir 1 skaitmeninę (atsinešti laikmenoje, kad galėtumėme įsirašyti);
  • sveikatos pažymą F-027-1/a (iki rugsėjo 1 d.).
  1. Mokyklinė apranga

Mūsų mokyklos uniformas galite įsigyti ir internetu, užsisakydami internetinėje parduotuvėje adresu http://8togo.lt/. Galite varijuoti, kaip patinka, svarbiausia: kelnės ir švarkai – tamsiai mėlyni, visų progimnazijos mergaičių ir merginų sijonai languoti 2 modelių – tiesūs arba klostuoti. Aksesuarai – peteliškės ar kaklaraiščiai neprivalomi, tačiau labai stilingi ir puošia kiekvieną!

Taip pat parduotuvėje galima įsigyti audinių ir nestandartinių dydžių vaikui pasiūti uniformą pas individualų siuvėją.

uniforma_1 uniforma_2 uniforma_3

Mokinys turi galimybę 5-8 klasių ugdymosi laikotarpiui įsigyti individualią rakinamą spintelę, kurioje gali laikyti savo daiktus (sportinę aprangą, knygas, viršutinius drabužius ir pan.). Spintelės kaina – 20 eurų.

1. Neformaliojo ugdymo būreliai, skirti 1-4 klasių mokiniams
Būrelio pavadinimas Klasės
Futbolas 5-8 kl.
Mokinių savivalda „TAPK“ 5-8 kl.
Debatų klubas (anglų kalba) 5 kl.
Rusų kalba 5 kl.
„Mokomės kitaip“ 5-8 kl.
Lyderių klubas (verslumo ugdymas) 5-8 kl.
Frankofoniškas teatras 5-8 kl.
Projektas „Emile klasė“ 5-8 kl.
Japonų kalbos ir kultūros klubas 5-8 kl.
Tautodailė 5-8 kl.
Gamtos mokslų klubas 5-8 kl.
Aviamodeliavimas 5-8 kl.
Germanistikos klubas 5-7 kl.

Paskutinis atnaujinimas: 2020-06-23