Priimtų mokinių į 0-4 klases sąrašai

2021-06-10

Priimtų mokinių į 0-4 klases sąrašai

Priimtų mokinių į priešmokyklinio ugdymo grupę sąrašas [atsisiųsti]

Priimtų mokinių į 1 klasę sąrašas [atsisiųsti]

Mokinių priimtų į 2-4 klases nėra, nes neturime laisvų vietų.

Sutarčių pasirašymas į 0-4 klases bus vykdomas birželio 17-18 dienomis (nuo 9.00 iki 13.00 val.) progimnazijos 214 kabinete (II aukštas). SVARBU! Birželio 17-18 dienomis tėvams (globėjams) neatvykus pasirašyti mokymosi sutarties, atsilaisvinusias vietas pasiūlysime nepriimtiems mokiniams.

Į progimnaziją priimti asmenys turi pateikti šiuos dokumentus:

• vaiko gimimo liudijimą ir jo kopiją;
  • mokymosi pasiekimų įteisinimo arba atitinkamos ugdymo programos baigimo dokumentą;
  • specialiųjų poreikių asmenys teisės aktų nustatyta tvarka papildomai pateikia specialiuosius poreikius įrodančių dokumentų kopijas;
  • dokumentines nuotraukas (2X3) – 1 popierinę ir 1 skaitmeninę (atsinešti laikmenoje, kad galėtumėme įsirašyti);
  • sveikatos pažymą F-027-1/a (iki rugsėjo 1 d.).

SVARBU! Nepamirškite dėvėti kaukės ir turėti rašymo priemonę.

PAPILDOMA INFORMACIJA:

1. Mokyklinė apranga

Mūsų mokyklos uniformas galite įsigyti ir internetu, užsisakydami internetinėje parduotuvėje adresu http://8togo.lt/. Galite varijuoti, kaip patinka, svarbiausia: kelnės ir švarkai – tamsiai mėlyni, pradinukų megztiniai užsagstomi tamsiai mėlyni, visų progimnazijos mergaičių ir merginų sijonai languoti 2 modelių – tiesūs arba klostuoti. Aksesuarai – peteliškės kaklaraiščiai neprivalomi, tačiau labai stilingi ir puošia kiekvieną!

Taip pat parduotuvėje galima įsigyti audinių ir nestandartinių dydžių vaikui pasiūti uniformą pas individualų siuvėją.

1. Mokinio spintelė

Mokinys turi galimybę pradinio ugdymo laikotarpiui įsigyti individualią rakinamą spintelę, kurioje gali laikyti savo daiktus (sportinę aprangą, knygas, žaislus, viršutinius drabužius ir pan.). Spintelės kaina – 20 eurų.

1. Prailginta grupė – laisvalaikio užimtumo centras „Popietukai“

Laisvalaikio užimtumo centras dirba dviem pamainomis:

• nuo 12.00 iki 15.00 val. – kaina 3 eurai;
  • nuo 15.00 iki 17.30 val. – kaina dar 3 eurai.
DARBO RITMAS
13.00 – 13.30Vaikų sutikimas. Poilsis (žaidimai, kūrybiniai darbeliai ir kt.).
13.30 – 14.30Ramybės laikas. Pamokėlių ruoša, knygelių skaitymas, papildomi darbeliai.
14.30 – 14.45Pavakariai (kaina – 1 euras)
14.45 – 15.30Ramybės laikas. Pamokėlių ruoša, knygelių skaitymas, papildomi darbeliai.
15.30 – 16.00Žaidimai ir poilsis lauke (pagal oro sąlygas).
16.30 – 17.00Poilsis (žaidimai, kūrybiniai darbeliai ir kt.).
17.00 – 17.30Linksmosios animacijos valandėlė arba kita kūrybinė veikla.
17.30 – 17.30Poilsis (žaidimai, kūrybiniai darbeliai ir kt.). Savitvarka.
  1. Neformaliojo ugdymo būreliai, skirti 1-4 klasių mokiniams
Būrelio pavadinimasKlasės
Saugaus eismo programa „Šviesoforas“1 kl.
Sveikatingumo ir judriųjų žaidimų būrelis1-2 kl.
Etnokultūros būrelis2 kl.
Vokalinis ansamblis1-4 kl.
Šiuolaikiniai šokiai1-4 kl.
Pramoginiai šokiai1-4 kl.
Tautiniai šokiai1-4 kl.
Kvadrato-estafečių būrelis1-4 kl.
Meninis skaitymas1-4 kl.
Rankdarbiai „Darbštuoliukai“1-4 kl.
Dailės būrelis1-4 kl.
Anglų kalbos klubas2-4 kl.
Lauko tenisas1-4 kl.
Aviamodeliavimas1-4 kl.
  1. Galimybė mokytis muzikos mokykloje

Kauno 1-oji muzikos mokykla (J.Gruodžio g. 25, Kaunas) kviečia mokytis vaikus nuo 7 metų: fortepijono, akordeono, chorinio dainavimo, klasikinės gitaros, liaudies instrumentų (kanklės, lumzdelis, birbynė, etninė muzika), styginių instrumentų (smuikas, violončelė), pučiamųjų instrumentų (fleita, klarnetas, obojus, saksofonas, trimitas , valtorna, trombonas, tūba), mušamųjų instrumentų klasėse. 5-6 metų vaikučius kviečiame mokytis priešmokyklinėje klasėje.

Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos patalpose (V.Čepinskio g. 7, Kaunas): fortepijono, chorinio dainavimo, smuiko, fleitos, klarneto, saksofono, akordeono, kanklių, birbynės, gitaros ir priešmokyklinėje klasėse.

Reikalingi dokumentai: tėvų prašymas ir vaiko gimimo liudijimo kopija. Skenuotus arba fotografuotus dokumentus siųsti el. p. info@pirmamuzikos.lt. Išsamesnė informacija tel. +370 37 422834, +370 37 422847, www.pirmamuzikos.lt