Bendradarbiavimo sutartis su KTU informatikos fakultetu!

2020-03-01

Jaukiai, šventiškai ir be didelių “diterambų” pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kauno Technologijos Universitetu! Sutarties pagrindu, kartu su KTU Informatikos fakultetu, jau netrukus įgyvendinsime net tris tarptautinius projektus, o 2020 m. vasario 14 d. visus pakviesime į moksleivišką renginį “Informiko žinių forumas” KTU Santakos slėnyje, kuriame bus pritaikyta mūsų progimnazijos moksleivių projektinių dienų geroji patirtis. Smagu, kad mokyklos IT mokytoja Rimantė Grumadaitė ir pavaduotoja Aušra Glebauskienė, pačios būdamos KTU alumnėmis, vysto mokinių IT raštingumo ir kūrybiškumo veiklas.

Džiaugiamės visais inovatyviais progimnazijos mokytojais, o ypač visais IT susidomėjusiais mokiniais!