Nuotolinės pamokos po švenčių

dreamstime_xxl_11440548-752x440

Gerb. Tėveliai,

Informuojame kaip dirbsime po švenčių:

1) pradinio ugdymo (0-4 klasių) mokiniai mokomi nuotoliniu būdu (nuo sausio 4 d. iki sausio 31 d.). Papildomą informaciją rasite tamo dienyne.

2) 5-8 kl. mokiniai mokomi nuotoliniu būdu – nuo sausio 6 dienos. Žiemos atostogų laikas ir trukmė nesikeičia (nuo gruodžio 23 d. iki sausio 5 d.)

3) Specialioji pagalba spec. poreikių mokiniams teikiama taip kaip teikiama ir kita švietimo ugdymo paslauga – nuotoliniu būdu.

4) Neformalus švietimas organizuojamas nuotoliniu būdu arba stabdomas.

5) Mokinių maitinimas organizuojamas: 0-4 kl.  ir 5-8 kl. mokiniams nemokamas maitinimas išduodamas sausu daviniu.

6) Informaciją dėl nedarbingumo pažymų galite rasti čia: ttps://socmin.lrv.lt/lt/naujienos/nedarbingumas-ir-ligos-ismokos-tesiantis-pandemijai-ka-svarbu-zinoti-2021-metais

Administracija

Paskutinis atnaujinimas: 2021-01-04