Netradicinės pamokos kine

2023-03-10

Šiandien, minėdami tarptautinę socialinio emocinio ugdymo dieną ir artėjančią Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, mokyklos suolus iškeitėme į netradicines pamokas kino teatre.
7-8 klasių mokiniai rytą kino teatre pradėjo asamblėja, kuriai sutelkė direktorė Lina Viršilienė, o 8A klasės mokiniai Adrija Jankauskaitė ir Joris Valinskas skaitė pranešimą apie partizanų istoriją bei jos reikšmę valstybingumui ir Laisvei. Žvilgnis į sudėtingą Lietuvai istorinį laikotarpį, pasirinkimo dilema atsidūrus nepavydėtinoje situacijoje, žmogiškosios vertybės – visa tai turėjo galimybę patirti mokiniai, žiūrėję filmą „Poetas“.
5-6 klasių mokiniai rytą skyrė filmo „Drugelio širdis“ peržiūrai, kuriame tikra ir labai nuoširdi draugystė, kurianti stebuklus ir auginanti sparnus, bei drąsa būti kitokiu nei visi. Tiek daug įvairių apmąstymų, iškilusių klausimų, apie kuriuos bus tęsiamos diskusijos istorijos, lietuvių kalbos pamokose bei klasės valandėlėse.