SVEIKINAME 8 klasės mokinius!

25674697_1827926127249548_1586706009_o

Nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso rezultatai 2017 m. gruodžio 1 d. mokykloje vyko Nacionalinio egzaminų centro organizuojamas Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas. Šiuo konkursu siekiama skatinti mokinius domėtis ir mokytis gamtos mokslų ir matematikos, propaguoti mąstymo bei matematikos ir gamtos mokslų žinių taikymo praktikoje gebėjimų ugdymą, propaguoti modernias matematikos ir gamtos mokslų užduotis. Konkurso matematikos ir gamtos mokslų klausimai orientuoti į mokinių aukštesniuosius mąstymo gebėjimus, bendrąsias kompetencijas ir žinių taikymą konkrečiose praktinėse situacijose. Konkurse dalyvavo Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos 8-ųjų klasių moksleiviai. Geriausiai atlikusi užduotis Miglė Pranskevičiūtė apdovanota konkurso laimėtojų diplomu. Antras pagal surinktų taškų skaičių buvo Lukas Bakys, trečias – Benas Bernotavičius. Džiaugiamės, sveikiname, linkime sėkmės!

Paskutinis atnaujinimas: 2017-12-22