Mokyklos talentai

20180412_164204

Kauno J.Dobkevičiaus progimnazijoje auga drąsūs, žingeidūs ir itin kūrybingi vaikai. Tai pastebi mokykloje  besilankantys svečiai, tuo praėjusią savaitę džiaugėmės visa bendruomenė, nes vykusiame “Mokyklos talentų” konkurse dalyvavo itin gausus būrys mokinių: scenoje pasirodė virš trisdešimt šaunių dalyvių bei kolektyvų.

Konkursą vedė šmaikštaus žodžio ir puikios nuotaikos nestokoję 8a klasės mokiniai Benas ir Diana. Dėkojame komisijos nariams: direktorės pavaduotojai Vaidai Raudonei, muzikos mokytojai Gemai Rudzevičienei, mokinių savivaldos pirmininkei Kamilei Jakutavičiūtei ir viešniai iš VDU Muzikos akademijos Ingridai Ruželytei.  Džiazo vokalistės dainavimu pradėtas koncertas buvo itin spalvingas: vaikai šoko, repavo, grojo įvairiais instrumentais, dainavo, pristatė meninio skaitymo, baleto, sportinės gimnastikos, dailiojo čiuožimo, motociklų sporto, dresavimo įgūdžius.

Mažųjų “Mokyklos talentų” grupėje pirmąją vietą laimėjo 1 b klasės mokinė Leta Aleksandravičiūtė, sužavėjusi žiūrovus ir komisiją grakščiu baleto šokiu. Antra vieta atiteko jaunajai fleitininkei – 2a klasėje besimokančiai Austėjai Tamašauskaitei. Trečiosios vietos laimėtoja – 1 b klasės mokinė Saulė Mačiūtaitė konkurse pristatė sportinės gimnastikos pasiekimus.

5 – 8 klasių grupėje “Mokyklos talentų” pirmosios vietos nugalėtoja tapo 7 a klasės mokinė Auksė Ožinskaitė, nustebinusi komisiją puikiu dainavimu. Antroji vieta atiteko 6 a klasės mokinei,  fleitos virtuozei Danielei Viršilaitei. Trečiąją vietą komisija skyrė žiūrovus jaukiu gitaros skambesiu sužavėjusiam 8a klasės mokiniui Benui Bernotavičiui.

Originaliausiu pasirodymu nominuotas 7a klasės mokinės Ugnės Glebauskaitės meninis skaitymas. Žiūrovų simpatijų prizus laimėjo  1 b klasės kolektyvas “Disco vaikai” bei grojanti ir dainuojanti 7a klasės atlikėja Saulė Prieskienytė.

Dėkojame renginį rėmusioms įmonėms: pabėgimo kambarių “Break free” įkūrėjams, kurie skyrė vertingus dovanų kuponus laimėtojams bei renginio metu su vaikais sprendė loginius galvosūkius.  Bilietais į “Forum cinemas” kino teatrą laimėtojus bei nominantus pradžiugino UAB “Fudo,” prekybos ir laisvalaikio “Mega” įsikūręs “Zooparkas” taip pat laukia mūsų talentingiausiųjų. Taip pat dėkojame leidyklai “Šviesa”, picerijoms “Bzz pica” ir “Čili pica,” UAB “Kauno grūdai.”

Ir dar… Šis renginys unikalus ne tik tuo, kad jame dalyvauja vaikai, tačiau ir tuo, jog konkursą savarankiškai organizuoja mokinių savivaldos nariai: planuoja, skelbia informaciją, paruošia muzikos aparatūrą, organizuoja šventės eigą, ieško rėmėjų, patys veda renginį. Širdingai dėkojame šiems talentams: Kamilei, Dianai, Benui, Matui, Tadui, Pauliui, Liepai, Gabrielei, Viltei, Kamilijai, Godai, Ugnei, Laurynai, Smiltei, Viltei, Urtei Marijai.

“Į svajones kylame kartu!”

Paskutinis atnaujinimas: 2018-04-16