Tarptautinio IT konkurso “Bebras” laimėtojai

2020-03-01

Jau tapus ilgamete tradicija ir šį lapkritį 4-15 dienomis progimnazijos visi 1-8 klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame informatikos konkurse „BEBRAS“. https://bebras.lt/

Šio konkurso tikslas – skatinti susidomėjimą informatikos mokslu, lavinti informatinį mąstymą, supažindinti su pagrindinėmis informatikos ir informacinių technologijų sąvokomis, jų platesniu kontekstu – konceptais, motyvuoti gilintis į modernius informatikos ir inžinerijos sprendimų priėmimo metodus. Labai džiaugiamės, kad pradinių klasių ir IT mokytojų dėka beveik 100 proc. mokyklos mokinių kasmet turi galimybę išbandyti savo jėgas ir kaskart pasimatuoti savo informacinio raštingumo ir kūrybiškumo gebėjimus.

Sveikiname visus IT konkurso BEBRAS konkurso dalyvius bei ypač džiaugiamės šių metų laimėtojais Lietuvoje:
1 vieta šalyje – 1a klasė Kamilė Bertulytė, 7a klasė Austėja Grinkevičiūtė
3 vieta šalyje – 1a klasė Justė Zakarevičiūtė, 3b klasė Saulė Mačiūtaitė
11 vieta šalyje – 1a klasė Olivija Veršinskaitė, Gytė Večerskaitė

Gausus būrys laimėtojų mokinių ir tų kurie pateko tarp stipriausiųjų į 50-tuką šiais metai buvo apdovanoti Vilniuje Litexpo rūmuose parodos MOKYKLA 2019 metu.