INFORMACIJA DĖL UGDYMO ORGANIZAVIMO KARANTINO LAIKOTRAPIU

Svarbi informacija

Gerb. Tėveliai,

informuojame, kad dėl karantino sugriežtinimo vyriausybėje priimtos papildomos nuostatos dėl ugdymo organizavimo. Informuojame kaip dirbsime iki švenčių:

1) pradinio ugdymo mokiniai mokomi kontaktiniu būdu (iki gruodžio 11 d.). Naujai priimta tvarka – ankstinamos pradinukų žiemos atostogos, kurios tęsis nuo gruodžio 14 d. iki 2021 m. sausio 3 d.

2) 5-8 kl. mokiniai mokomi nuotoliniu būdu. Žiemos atostogų laikas ir trukmė nesikeičia (nuo gruodžio 23 d. iki sausio 5 d.)

3) Specialioji pagalba spec. poreikių mokiniams teikiama taip kaip teikiama ir kita švietimo ugdymo paslauga: tiems kas nuotolyje – nuotoliniu būdu, dirbantiems kontakte – įprastiniu būdu.

4) Neformalus švietimas organizuojamas nuotoliniu būdu arba stabdomas iki gruodžio 31 d.

5) Mokinių maitinimas organizuojamas: mokykloje 0-4 kl. mokiniams, esantiems saviizoliacijoje 0-4 kl. mokiniams nemokamas maitinimas išduodamas sausu daviniu. 5-8 kl. mokinių nemokamas maitinimas išduodamas sausu daviniu.

Administracija

Paskutinis atnaujinimas: 2020-12-08