Etikos konkursas „Mokomės etikos žaisdami“

IMG_2210

Saulėtą balandžio 12-sios popietę mūsų progimnazijoje šurmuliavo 5‒6 klasių mokiniai, kurie atvyko net iš aštuoniolikos Kauno bendrojo ugdymo mokyklų. Jie rinkosi į etikos mokytojų metodinio būrelio organizuojamą popietę „Mokomės etikos žaisdami“. Muzikiniu kūriniu susirinkusiuosius sveikino 6 klasių vokalinis ansamblis, vadovaujamas muzikos mokytojos Gemos Rudzevičienės, taip pat dainas atliko 8a kl. mokinė Auksė Ožinskaitė. Mokytojus ir mokinius pasveikino progimnazijos direktorė Lina Viršilienė. Renginį vedė aštuntos klasės mokiniai Liutauras Taraškevičius ir Auksė Ožinskaitė,

Moksleiviai būrėsi į komandas ir atliko žaidybines užduotis – kūrė pamokančias istorijas, vaidino etines problemas, piešė plakatą apie save, apie bendravimą ir savęs tobulinimą, išsakė komplimentus vieni kitiems. Mūsų progimnaziją atstovavo 5b klasės mokiniai Sofija Burneikaitė, Aras Ožinskas, Amelija Tamaliūnaitė, Emilis Vaitkevičius. Mokytojų ir mokinių jungtinė komisija, kurios dalyviai buvo ir mūsų 8a klasės mokiniai Ugnė Glebauskaitė ir Ignas Lagunovičius, išrinko pačius kūrybiškiausius, išmintingiausius ir etiškiausius popietės dalyvius.

Mokiniai džiaugėsi, kad laikas žaidžiant neprailgo ir buvo įdomu bei linksma mokytis kartu su savo bendraamžiais. Dirbdami grupėse ir drauge siekdami rezultato vaikai suprato, kad dirbti komandoje ne tik smagu, bet taip galima greičiau bei kokybiškiau pasiekti tikslą.

Popietės organizatoriai teigė, kad žaidimas atskleidžia talentus, ugdo žinių troškimą ir parodo, kokie „dideli“ ir kūrybingi mokiniai gali būti, Dėkojame mokiniams ir mokytojams, kurių bendras darbas sukūrė gražią šventę visiems dalyviams.

Paskutinis atnaujinimas: 2019-04-19