1,2 proc. parama progimnazijai

Nuoširdžiai dėkojame, kad kiekvienais metais 1,2 proc. paramą skiriate Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijai!

Visi bus dėkingi, turėdami praturtintas erdves darbui, mokymuisi ir laisvalaikiui atsinaujinančioje mokykloje. Planuojame įsigyti priemonių patirtiniam ugdymui organizuoti, papildomo sportinio, laisvalaikio inventoriaus, jaukių laisvalaikio baldų, žaidimų stalų. Jūsų parama labai prisidėtų prie papildomo klasių atnaujinimo, paramos mokinių išvykoms į konkursus, festivalius.

Jei norėtumėte skirti 1,2 proc. paramą internetu:
  1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS): https://deklaravimas.vmi.lt/
  2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“.
  3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
  4. Užpildykite FR0512 v.4 formą tiesiogiai EDS portale.
  5. Formoje užpildykite asmeninius duomenis. (!) pažymėtus laukelius užpildyti būtina:
(!) 5 Mokestinis laikotarpis – 2022
(!) 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams –
(!) E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]
(!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 190135785
(!) E3 Mokesčio dalies paskirtis – KAUNO JURGIO DOBKEVIČIAUS PROGIMNAZIJA
(!) E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 1,2
E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2024 m.
DEKLARUOTI galima VĖLIAUSIAI iki penktadienio, gegužės 5 d.

Ačiū už paramą, dėkojame už bendradarbiavimą!
Su pagarba direktorė Lina Viršilienė