Apie mokyklą

KVIEČIAME MOKYTIS!

MOKYKLA

Kviečiame mokinius mokytis 1-8 Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos klasėse bei 1-4 S.Dariaus ir S.Grėno gimnazijos skyriaus klasėse. Taip pat priimame prašymus 6 metų vaikams lankyti priešmokyklinio ugdymo grupę.

Mokykla teikia kokybišką pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą. Nuo 2 kl. galima pasirinkti 1-osios užsienio kalbos (anglų, prancūzų). Pagal trišalę sutartį mokykla nuo 5-os klasės vykdo EMILE prancūzų kalbos ir dalykų mokymosi integruotą programą, mokiniai turi išskirtinę galimybę 2-osios kalbos mokytis nuo 5 klasės. EMILE klasių mokinių prancūzų kalbos mokymas palankiai įvertintas Švietimo ir mokslo ministerijos, Prancūzijos ambasados ir užsienio šalių ekspertų.

Pradinukai dalyvauja sveikos gyvensenos programoje, nemokamai teikiame pieno produktus ir vaisius. Kasmet 3 klasių mokiniai dalyvauja Kauno savivaldybės ir  plaukimo federacijos finansuojamoje plaukimo programoje Girstučio baseine. (Kartą per savaitę baseine vyksta plaukimo pamokos visiems trečiokams).

1-6 kl. mokiniams vykdomos kryptingo meninio ugdymo programos. Veikia 6 šokių kolektyvai, plati neformaliojo užimtumo būrelių veikla. Į mokymo turinį integruojamos šiuolaikinės informacinės technologijos, vykdomi tarptautiniai projektai.

Po pamokų 1-4 kl. mokiniai kviečiami į laisvalaikio užimtumo centrą, kurio veikloje pažintinė, pramoginė, meninio ir estetinio lavinimo programa (centras dirba kasdien iki 17.00 val.).

Graži aplinka, renovuota mokykla, šiuolaikiškos kompetencijos – jaunų asmenybių ugdymui!

MOKYKLA3

Visa tai Jūsų vaikui!

Priėmimo sąlygas rasite čia.

logotipai

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Steigėjas: Kauno miesto savivaldybė
Mokyklos tipas: bendrojo lavinimo mokykla