Apie mus

KVIEČIAME MOKYTIS!

MOKYKLA

Kviečiame mokinius mokytis 1 – 8 Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos klasėse. Taip pat priimame prašymus 6 metų vaikams lankyti priešmokyklinio ugdymo grupę.

Mokykla teikia kokybišką pradinį, pagrindinį I pakopos ugdymą. Nuo 1 kl. galima pasirinkti 1-osios užsienio kalbos anglų kalbos pamokas. Nuo 5-os klasės mokiniai gali rinktis prancūzų, vokiečių kalbas. Pagal trišalę sutartį mokykla nuo 5-os klasės vykdo EMILE prancūzų kalbos ir dalykų mokymosi integruotą programą, mokiniai turi išskirtinę galimybę 2-osios kalbos mokytis nuo 5 klasės. EMILE klasių mokinių prancūzų kalbos mokymas palankiai įvertintas Švietimo ir mokslo ministerijos, Prancūzijos ambasados ir užsienio šalių ekspertų.

Pradinukai dalyvauja sveikos gyvensenos programoje, nemokamai teikiame pieno produktus ir vaisius. Kasmet 3 klasių mokiniai dalyvauja Kauno savivaldybės ir  plaukimo federacijos finansuojamoje plaukimo programoje Girstučio baseine. (Kartą per savaitę baseine vyksta plaukimo pamokos visiems trečiokams).

1-6 kl. mokiniams vykdomos kryptingo meninio ugdymo programos. Veikia 6 šokių kolektyvai, plati neformaliojo užimtumo būrelių veikla. Į mokymo turinį integruojamos šiuolaikinės informacinės technologijos, vykdomi tarptautiniai projektai. Veikia 1-oji muzikos mokykla, kurioje mokos įvairių instrumentų specialybių ir chorinio dainavimo virš 60 mokinių. Vystoma tarptautinė veikla, vykdomos mokinių mainų programos su Čekijos ir Japonijos mokyklomis.

Graži aplinka, renovuota mokykla, šiuolaikiškos kompetencijos – jaunų asmenybių ugdymui!

MOKYKLA3

Visa tai Jūsų vaikui!

Priėmimo sąlygas rasite čia.

logotipai

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Steigėjas: Kauno miesto savivaldybė
Mokyklos tipas: bendrojo lavinimo mokykla