Kviečiame mokytis

Kviečiame mokinius mokytis 1 – 8 Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos klasėse. Taip pat priimame prašymus 6 metų vaikams lankyti priešmokyklinio ugdymo grupę.

Mokykla teikia kokybišką pradinį, pagrindinį I pakopos ugdymą. Nuo 1 kl. galima pasirinkti 1-osios užsienio kalbos anglų kalbos pamokas. Nuo 5-os klasės mokiniai gali rinktis prancūzų, vokiečių kalbas. Pagal trišalę sutartį mokykla nuo 5-os klasės vykdo EMILE prancūzų kalbos ir dalykų mokymosi integruotą programą, mokiniai turi išskirtinę galimybę 2-osios kalbos mokytis nuo 5 klasės. EMILE klasių mokinių prancūzų kalbos mokymas palankiai įvertintas Švietimo ir mokslo ministerijos, Prancūzijos ambasados ir užsienio šalių ekspertų.

Pradinukai dalyvauja sveikos gyvensenos programoje, nemokamai teikiame pieno produktus ir vaisius. Kasmet 3 klasių mokiniai dalyvauja Kauno savivaldybės ir  plaukimo federacijos finansuojamoje plaukimo programoje Girstučio baseine. (Kartą per savaitę baseine vyksta plaukimo pamokos visiems trečiokams).

1-6 kl. mokiniams vykdomos kryptingo meninio ugdymo programos. Veikia 6 šokių kolektyvai, plati neformaliojo užimtumo būrelių veikla. Į mokymo turinį integruojamos šiuolaikinės informacinės technologijos, vykdomi tarptautiniai projektai. Veikia 1-oji muzikos mokykla, kurioje mokos įvairių instrumentų specialybių ir chorinio dainavimo virš 60 mokinių. Vystoma tarptautinė veikla, vykdomos mokinių mainų programos su Čekijos ir Japonijos mokyklomis.

Po pamokų 1-4 kl. mokiniai kviečiami į laisvalaikio užimtumo centrą, kurio veikloje pažintinė, pramoginė, meninio ir estetinio lavinimo programa (centras dirba kasdien iki 17.00 val.).

Graži aplinka, renovuota mokykla, šiuolaikiškos kompetencijos – jaunų asmenybių ugdymui!

Visa tai Jūsų vaikui!

Priėmimo sąlygas rasite čia.

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Steigėjas: Kauno miesto savivaldybė
Mokyklos tipas: bendrojo lavinimo mokykla
Mokyklos kodas: 190135785